Eşikli Sürme Cam Balkon

İç mekanlarda tercih edilen cam balkon sistemi, yana kayar şekilde üretilmektedir. İstenilen miktarda kanat sayısı uygulabilir. Balkon kısmına giriş ve çıkışlara engel olmayan özel ve geliştirilen bir sistemdir. 8mm ve 10 mm temperli cam malzemeden üretilir. Alt kısımlarında yer alan rulmanlar vasıtası ile kolaylıkla ve sessiz olarak çalışır.

 

Uzmanlar Cam

Dayanıklı ve Kaliteli ürün seçeneklerimiz ile cam balkon konusunda farklı model ve teknik özelliklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üretim ve Montaj konusunda ideal seçenekler sizleri beklemektedir.

Eşikli Cam Balkon

  • Dar ve Küçük Balkonlarda, cafe ve restaurant tipi yerlerde pratik ve kolay kullanımı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.
  • Özel tasarım profiller sayesinde hareketli kanatlar minimum ses ile hareket eder ve maximum izalasyon sağlar.
  • Alt raylarda bulunan tahliye sistemi sayesinde yağmur suyu, ray içerisinde birikmeden dışarıya yönlendirilmesi sağlanıyor.

Sistem tahliye sistemi sayesinde su almamaya garanti veren eşikli sürme cam sistemidir. Her türlü dönüşlü alanlarda uygulama özelliği vardır. Bu sistemde kanatlar istenildiği taktirde kullanıcı tarafından kolayca alınabilir. Bu sayede yaşanmayan mekanlarda kötü niyetli olaylara karşı korunduğu gibi, sistemdeki aksesuarların ömrü de uzatılabilir.

Katlanabilir cam sistemlerinin arka kısmında yer alan özel kilit mekanizması dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı en iyi şekilde koruma görevi sağlar. Kullanımı kolay ve mevsimsel değişmelerden etkilenmeyecek şekilde üretilir.

Uygulanacak alanın konum ve ebatlarına göre farklı aksesuar seçenekleri ile katlanabilir cam balkonların temizliği de oldukça kolaydır.

Cam malzeme 8 mm ve 10 mm  kalınlıkta, temperli camlardan üretilmektedir.

Sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz cam balkon sistemleri, kırılma esnasında etrafa dağılmadan çevreye ve insanlara zarar vermez. İstanbul’da kurulan firmamız, üretimini yaptığı tüm ürünlere garanti vermektedir.

Tecrübeli ve birçok başarılı işe imza atmış olan personellerimiz eşikli cam balkon konusunda, dar alanlarda bile uygulanabilir olması nedeniyle bu ürünü tercih edenlerin sayısıda yaptığımız araştırmalar ile kanıtlanmıştır.

Ekonomik yönden en ideal ürün sınıfında yer alan eşikli modellerde, cam sistemi kasa üzerinde yana doğru kayarak hareket eder ve bu esnada oldukça sessiz bir çalışma prensibi sunar.

Sistemin yükünü alt ve üst kısımda yer alan toplam 4 adet rulman sağlar, bu sayede ürünü daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Çeşitli cam renk seçeneğimiz mevcuttur. Uygulanacak alanın ebat ve ölçülerine göre eşikli cam balkon fiyatları değişiklik gösterebilir.

Cam ve Profil bağlantısı mekanik bağlantı ile sağlanmıştır. Cafe, Restaurant, iş yeri, Otel ve benzeri alanlarda kullanım için uygundur.

Üretimini yaptığımız tüm ürünler TSE belgelidir.

Eşikli cam balkon sistemi konusunda aldığınız hizmetlerin, ücretlerini uygun ödeme seçenekleri ile rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Uzmanlar Cam Balkon, uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile en fazla bayi ağına sahip firmalar arasında bulunmaktadır.