Eşikli Sürme Cam Balkon

Dış mekanlarda 2500 mm, iç mekanlarda 3000 mm yükseklikte üretilebilir. Restaurant ve salon ara bölmelerinde kullanım için uygundur. Alt kısımda yer alan ray yüksekliği 8 mm olduğundan takılma gibi sorunları ortadan kaldırır. Mekanlarda istenmeyen görüntü kaybını olumlu şekilde kaldırarak, daha şık bir görünüm kazanmasını sağlar.

Konusunda Lider, Uzmanlar Cam

Firmamız İstanbul merkezli olarak birçok alanda camlama sistemleri konusunda çözüm ortağınız olmaktadır. Dayanıklı ürün seçenekleri ile her mevsim rahat bir şekilde kullanacağınız cam malzemelerin üretimi ve montajı konusunda hizmet verir.

Eşiksiz Cam Balkon

  • Kapı boşluğu gerektirmeyen, maksimum kullanım alanına imkan sağlamaktadır.
  • Özellikle kış bahçesi, cafe, restaurant, vitrin gibi giriş, çıkış alanlarında ayak takılmadan rahat geçiş imkanı sağlar.
  • Yaylı tekerler sayesinde, hareketli kanatların raylardan çıkmaması hırsızlığa karşı caydırıcıdır.
  • İçeriden ve dışarıdan kitlenebilir anahtar sistemi bulunmaktadır.

Sistem tahliye sistemi sayesinde su almamaya garanti veren eşikli sürme cam sistemidir. Her türlü dönüşlü alanlarda uygulama özelliği vardır. Bu sistemde kanatlar istenildiği taktirde kullanıcı tarafından kolayca alınabilir. Bu sayede yaşanmayan mekanlarda kötü niyetli olaylara karşı korunduğu gibi, sistemdeki aksesuarların ömrü de uzatılabilir.

Katlanabilir cam sistemlerinin arka kısmında yer alan özel kilit mekanizması dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı en iyi şekilde koruma görevi sağlar. Kullanımı kolay ve mevsimsel değişmelerden etkilenmeyecek şekilde üretilir.

Şık ve güzel bir görünüme sahip olmasının yanı sıra, Yağmur, Rüzgar, Toz ve olumsuz dış hava etkenlerine karşı koruma görevi sağlar

Cafe, Restaurant ve Otellerin Tercihi

Ürün yana doğru kayar şekilde çalışmaktadır. İç mekanlarda herhangi bir daralmaya neden olmaz. Bu sistemlerde eşik olmaması, uygulanacak olan zemin ile tamamen bir bütün halinde, aynı hizada olmasını sağlar.

8 mm ve 10 mm temperli tek cam lamine cam kullanımı için idealdir. Dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz en iyi ürün sınıfındadır.

Alt kısımlarda yer alan rulmanlar sayesinde sessiz ve ve kolay bir şekilde çalışır.

Alüminyum Profillerin açık kısımlarına Plastik Kapak uygulanmıştır.

PVC takozlar vasıtasıyla dönüş elde edilir. Bu özellikler sayesinde fire, referans gibi faydalar sağlar ve aynı zamanda suyun tahliyesine de yardımcı olur.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon fiyatları konusunda uygun ödeme seçenekleri ve hızlı montaj imkanı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Teknik Özellikleri

  • Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği : 3500 mm
  • Maksimum Kanat (Cam) Genişliği : 1100 mm
  • Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı : 88 kg
  • Alüminyum Alt Kasa Ağırlığı & Uzunluğu : 4,00 kg ; 6,00metre