Uzmanlar Cam Balkon ; 1988 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Cam sistemleri konusunda üretimi ve montaj imkanı ile ev ve işyerlerinin ihtiyacı olan ürünlerin satışı konusunda geniş bir bayi ağına sahiptir. Mevsimsel olarak rahat bir şekilde kullanabileceğiniz balkon camlama sistemlerinde müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir.

Gelişen teknoloji ile beraber balkonlarınızın daha şık ve kullanışlı bir yapıya sahip olması için gerekli tecrübe ve malzeme seçenekleri ile en ideal fiyat seçenekleri sunmaktadır. Dayanıklı ve Garantili olarak sunulan sistemlerimiz, tamamen müşterilerimizin beğeneceği şekilde plan ve projelendirilerek uygulanmaktadır.

Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma seçenekleri ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren bayilerimiz bulunmaktadır. Teknolojinin yeniliklerini yakından takip eden ve her zaman hızlı bir şekilde müşteri taleplerine cevap veren firmamız, online whatsapp numarası üzerinden bilgilendirme yapmaktadır.

Misyonumuz : Dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler üretmek ve verilen hizmet sonrası, müşteri desteğine ivedi bir şekilde çözüm sunmak.

Visyonumuz : Evine ilk kez cam balkon sistemi yaptıracak olan müşterilerimize özel avantajlar ve bilgilendirmeler hakkında devamlı gündemi takip etmek

Dayanıklı

Güvenilir

Çevreci

Konfor