Isıcamlı Cam Balkon

Görsel tasarım ve kullanım bakımından diğer modellerden ayrılan benzersiz özellikleri ile iç ve dış alanlarda uygulanabilir en iyi cam sistemidir.  Tek katlı üretilen normal cam balkonlarda, ısı yalıtımı pek mümkün olmadığından, bu modeller çift katlı cam sistemi sayesinde ısı yalıtımı sağlanabilir.

En iyi Cam Balkon Modeli

Rahat ve uzun yıllar mekanik sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabileceğiniz ısıcamlı modellerimiz, tamamen ısı yalıtımı sağlamak amaçlı üretilmiştir. Mevsimsel değişmelerden etkilenmeden her mevsim rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

  • Kötü hava şartları, toz, gürültü gibi dış etkenlerden maksimum düzeyde korunma ve maksimum ısı yalıtımı sağlar.
  • Diğer katlanır sistemlerde kullanılan kıl fitillerinin aksine kullanılan PVC conta sayesinde gercirkenlik maksimum düzeydedir.
  • Özel tasarlanmış teker yapısı ile her kanat 8 adet taşıyıcı rulman ile sessiz ve rahat kullanım imkanı sağlar.
  • Uygulandığı yapının yalıtımını arttırarak ısınma maliyetlerini azaltır, korozyonu azaltarak yapının ömrünü uzatır.

Soğuk havalarda koruma görevi, yaz aylarında serin bir ortam imkanı sağlayan çift katlı ısıcamlı sistemler, uzun ömürlü ve şık tasarımı ile tercih edebileceğiniz en iyi ürün grubundadır.

Katlanabilir cam sistemlerinin arka kısmında yer alan özel kilit mekanizması dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı en iyi şekilde koruma görevi sağlar. Kullanımı kolay ve mevsimsel değişmelerden etkilenmeyecek şekilde üretilir.

Şık ve güzel bir görünüme sahip olmasının yanı sıra, Yağmur, Rüzgar, Toz ve olumsuz dış hava etkenlerine karşı koruma görevi sağlar

Normal cam balkonlarda yer alan tek camlı sistemlere göre 10 kat daha fazla yalıtım sağlayan bu sistemler, yaz aylarında ortamın serin olmasına katkı sağlar. Cam seçimi konusunda alternatif renkler mevcuttur. Zorlu iklim şartlarına oldukça iyi direnç göstermesi nedeniyle her alanda tercih edilebilir.

Uzmanlar cam balkon, modern tasarımları ve kaliteli ürün seçenekleri ile İstanbul merkezli olarak birçok ilde hizmet vermektedir. Standart zincirlere göre kullanımı daha kolay ve uzun ömürlüdür.

Cam balkon tekerleri paslanmalara karşı uzun yıllar garanti altındadır. İsteğe bağlı olarak bu modele cam perde uygulaması da uygulanabilir. Firmamız bu modeller için özel olarak geliştirdiği güvenlik kilitleri sayesinde, dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı koruma görevi yapar.

Yaklaşık olarak 28 mm (4+20+4 veya 6+16+6) kalınlığında ısıcam kullanılan sistemlerde, yalıtım seviyesini en üst düzeye çıkarmak için, cam panellerin birleşiminde izolasyon fırçası, epdm conta ve mıknatıslı conta yatakları bulunan özel dikey birleşim profili özel olarak geliştirildi.

Yağmur suyunun, profilin içine girmeden dışarıya yönlendirilmesini sağlayan özel bir mekanizmaya sahiptir.