Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Farklı bi konsept yaratmak isteyenlerin her mevsim rahat bir şekilde kullanabilecekleri kış bahçesi sistemleri, modern tasarımı ve dikkat çekici özelliği ile her alanda tercih edilmektedir. Doğanın güzelliklerini evinizde yaşamanıza yardımcı olacak, kış bahçesi sistemleri özel üretim çevre faktörlerini etkilemeyen malzemelerden üretilmektedir. Uzmanlar yenilikçi yapısı ve güvenilir ürün seçenekleri ile istanbul, ankara,bursa ve birçok ilde hizmet vermektedir. Soğuk hava koşullarından etkilenmeyen katlanabilir cam balkon sistemi sayesinde daha rahat bir kullanım imkanı sağlayan kış bahçeleri zaman içerisinde cafe,restaraunt benzeri alanlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Sevdiklerinizle yaz aylarında etrafını açarak, özel perde sistemi ile güneşten korunarak keyifli bir gün geçirebileceğiniz en farklı özelliklere sahip kış bahçesi sistemleri ile hayatınıza renk katabilirsiniz. Dekorasyon konusunda bayanların sıklıkla tercih ettiği çiçek ve benzeri dekorasyon malzemeleri ile daha dikkat çeken bir görünüme sahip kış bahçeleri ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

Kolay bir şekilde istenilen yere toplanabilen kış bahçeleri sağlam ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Ev ortamını doğa ile başbaşa yaşamak istiyorsanız, en iyi kış bahçesi modellerini uygun fiyat avantajları ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Geniş bir terasa sahip olanlar için teras alanlarında kullanılan kış bahçesi uygulamalarımızda bulunmaktadır.

Kış Bahçesi Modelleri


Kış Bahçesi Perdeleri

Farklı tasarımları ve kolay kullanımları ile her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz kış bahçesi perdeleri hava koşullarına göre güneş ışınları ve rahatsız edici görüntüleri tamamen ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.


Ahşap Bahçesi Modelleri

Kalitesi ve uzun yıllar kullanımı ile sıklıkla tercih edilen ahşap kış bahçeleri şık görünümü ile birden fazla alanda tercih edilmeye başlanmıştır. Ahşap malzeme yazın serin bir ortam yaratırken, kışın daha sıcak bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır. Yüzyılardır yer yapılarında sıklıkla kullanılan ahşap malzeme hava koşullarına rağmen oldukça dayanıklıdır.


FİYAT TEKLİFİ ALIN

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

İletiniz

There are no comments on this post yet.