Otomatik Pergola ve Tente Sistemleri

Cafe, Restaurant ve Otellerde sıklıkla tercih edilen otomatik pergola sistemleri, uzaktan kumanda ile yönetilebilir olması ve özel led ışıklandırma sistemi ile mekanların daha ferah içinde olmasını sağlayan özel bir yapıdadır. Farklı kumaş ve model seçeneği ile kolay kullanıma sahip ürün seçeneklerimizi inceleyin.

Uzmanlar Cam

Yeni nesil ürünler arasında yer alan otomatik pergola sistemleri sadece güneşten korunma anlamında değil, akşam saatlerinde üst kısmında açılabilir olması ile daha havadar bir ortamda zaman geçirmenizi sağlar.

Otomatik Pergola

  • Açık teras ve kış bahçelerinizi tam otomatik pergola tente sistemi ile kapatıp, yeni bir kapalı mekana dönüştürebilecek ister açık, ister kapalı mekana sahip olacağınız sistemdir.
  • Led ışıklar sayesinde daha aydınlık bir ortam imkanı sağlar.
  • 3 boyutlu ithal kumaş sayesinde güneş ışığından etkilenmez, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar.
  • Sistemin bütün parçalarını uzaktan kumanda sayesinde kolayca kontrol edebilirsiniz.
  • Dört mevsim her türlü iklim koşullarında sorunsuz kullanabilirsiniz.

Uzaktan kumanda sistemi ile kolay bir şekilde açılıp/kapanma seçeneği sunan bu sistemler, üzerinde yer alan kumaş tozu ve kiri üstünde tutmayan bir tasarıma sahiptir. Teknolojisi ve avantajları ile rahat bir kullanım imkanı sağlar.

Uygulanacak alanda ışıklandırma sorunu yaşıyorsanız, bu sistemler tam size göre, farklı renk ve ışıklandırma seçenekleri ile daha cazip hale gelen otomatik pergola fiyatları konusunda hemen bilgi alabilirsiniz.

Uygulanacak alanın konum ve ebatlarına göre farklı aksesuar seçenekleri ile katlanabilir cam balkonların temizliği de oldukça kolaydır.

Otomatik Pergola tente sistemleri zorlu hava koşullarına dayanıklı şekilde üretilen en iyi sistem olarak devamlı geliştirilmektedir. Uzun ömürlü ve her mekana rahat bir uygulanabilir. Raylı tente sistemleri üç katmanlı özel kumaşı sayesinde yazın sıcaktan ve zararlı güneş ışınlarından koruma görevi yaparken, kışın yağmur ve olumsuz hava koşullarından korumaktadır.

Raylar üzerinde hareket eden aksamlar sessiz ve bakım gerektirmeyen özelliktedir. Uzaktan kumanda ile kolaylıkla kullanılabilir.

Pergola sistemlerde üstü tamamen veya yarım olarak açabilirsiniz. Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan korunma dışında, akşam saatlerinde koruma görevi yapar. Rahat ve serin bir ortamda zaman geçirmeniz için idealdir. Uzmanlar Cam Balkon, çeşitli ürün seçenekleri ile müşteri taleplerini güvenli ve en ideal fiyat seçenekleri ile karşılamayı hedeflemektedir. Kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı üretilen bu sistemler 5 yıla kadar garantilidir.

Tente sistemi üzerinde yer alan Led ışıklandırma sistemleri, yağmur ve ıslanmalara karşı su geçirmez özelliktedir. Uzun süre güneş ışığına maruz kalan kumaş hiçbir şekilde solma gibi bir problem oluşturmaz.

Otomatik Pergola Tente sistemleri uygulanacak alanın teknik özelliklerine göre M2 fiyatı baz alınarak hesaplanır. Proje uzmanlarımız uygulama öncesi fiyatlandırmalar konusunda ücretsiz destek sağlamaktadır.