Sabit Cam Tavan

Modern tasarıma sahip sabit cam tavan sistemleri ; Cafe, Restaurant, Teras Kapama ve kış bahçelerinde modern bir görünüm elde etmesini sağlar. Farklı tasarımlara sahip ürün seçenekleri dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanım için ideal olarak üretilerek, montajı gerçekleşir.

 

Uzmanlar Cam

Yaygınlaşan sistemler arasında kış bahçesi ve sabit cam tavan sistemleri mevsimsel değişmelerden etkilenmeden uzun süre kullanım için en iyi yapı malzemeleri arasındadır.

En Kaliteli Ürün

  • Teras ve kış bahçelerinizi şeffaf bir gökyüzü manzarasına kavuşturan sistemdir.
  • % 100 izolasyon garantisi ile isteğe bağlı ısı cam, yüksek güvenlikli lamine cam ve darbelere karşı dayanıklı temperli cam kullanılabilmektedir.
  • Açık alanlarınız artık daha şeffaf görüntüye sahip olacaktır.
  • Kapaklı alüminyum profiller ve çift taraflı conta sayesinde yüksek izolasyona sahiptir.

Benzersiz özellikleri ve bakım gerektirmeden kullanım imkanı ile her alanda tercih edebileceğiniz ürünler garantili ve TSE’ye uygun belgelere sahiptir. Kullanıcıların en iyi şekilde verim alabileceği şekilde üretilen sistemler, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Katlanabilir cam sistemlerinin arka kısmında yer alan özel kilit mekanizması dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı en iyi şekilde koruma görevi sağlar. Kullanımı kolay ve mevsimsel değişmelerden etkilenmeyecek şekilde üretilir.

Uygulanacak alanın konum ve ebatlarına göre farklı aksesuar seçenekleri ile katlanabilir cam balkonların temizliği de oldukça kolaydır.

Sabit Cam Tavan Sistemleri Artık Daha Kullanışlı

Teras, Balkon ve Kış bahçelerinin üst kısmına uygulanabilen cam tavan sistemleri, iskelet kısmının tamamlanmasının ardından, alüminyum doğrama ile bütünleşerek lamine cam uygulaması ile tamamlanır. Şık ve 4 mevsim kullanım için ideal olarak ürün seçenekleri Uzmanlar Cam güvencesindedir.

İstanbul merkezli olarak kurulan firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde yer alan bayileri ile benzersiz bir tecrübe elde etmenize olanak tanır.

Sistemin Teknik Özellikleri

  • Isıcam ve Tek cam uygulaması için uygundur.
  • Sistemin taşıyıcı profil kısımları daha sağlam olması için alüminyum malzemeden üretilmektedir.
  • Tüm sistem 90° kesilerek uygulanırken, montaj esnasında herhangi bir sorun teşkil etmez.

Kış aylarında soğuk havanın etkisi ile balkon ve bahçelerinizi kullanmada sorun yaşıyorsanız, sürme katlanır cam balkon sistemleri sayesinde görüntü kaybına uğramadan daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Düşük maliyetli ve ekonomik uygulamalar ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Kış bahçeleri ahşap malzemeden üretilerek, mevsimsel değişmelerden etkilenmeden daha fazla zaman geçirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Uzmanlar cam kış bahçesi ve gölgelendirme sistemleri konusunda doğru ve kaliteli bir hizmet almanızı hedefler.

Kış bahçelerinizi farklı aksesuar ürünleri ile daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler ; İstanbul Kış bahçesi sistemleri, Avcılar kış bahçesi firmaları, Esenyurt Sabit cam tavan fiyatları, Beşiktaş cam balkon kapama, bayrampaşa balkon camlama, kış bahçesi modelleri, cam balkon aksesuarları