Gelişen teknoloji birlikte her alanda yaygın bir şekilde kullanılan sürgülü cam balkon sistemleri cafe, restaurant ve benzeri alanlarda hayatı kolaylaştırmaktadır. Sektörün en eski ve tecrübeli firmaları arasında yer alan uzmanlar grup yenilikleri ve uzun süre kullanım için özel olarak üretilmiş sürgülü cam sistemleri ile birden fazla alanda uygulanmaya başlamıştır.

Cam aralarında yer alan şeffaf plastik sayesinde hızlı bir şekilde sistem aynı alana toplansa da cam balkon sistemi kesinlikle zarar görmemektedir. Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalan şeffaf malzeme zaman içerisinde sararma ve benzeri durumları ortaya çıkarmasına rağmen, düşük fiyatlar ile değiştirilebilme özelliğine sahiptir.

Sürgülü cam sistemlerin genelde temperli dayanıklı cam malzemeden üretilmektedir. Her alanın boyutlarını uygun yükseklik ve genişliğe sahiptir. Sistemde bulunan yükü alt kısımda yer alan 2 adet rulman ve üst kısımdaki 2 adet tekerlek sağlamaktadır.

Sürgülü cam balkon sistemi uzun yıllar hava koşullarına rağmen paslanmaz gibi bir durumla karşı karşıya kalmaz. Hırsızlıklara karşı özel kilit sistemine sahip bu ürün, sensörlü alarm sistemi ile desteklenebilir.Cam sistemlerinde bulunan kanatlar birbirini seri bir şekilde çekmesi için özel bir aparata sahiptir.

Her türlü katlanabilir perde sistemleri için uygun olarak üretilmektedir. Kapalı olduğu sürede yağmur,kar,toz ve sesi engelleyerek daha kaliteli bir ortam yaratır. Ev alanlarında yer alan balkonlarda da uygulanmasında sakınca bulunmaya sürgülü cam sistemleri alttan taşıma özelliği ile kullanıcı dostu bir yapıdadır.

Bilgisayar ortamı ile sizlere en uygun çizimler yapılarak fikir sahibi olmanız sağlanır. 3 Boyutlu tasarım sayesinde firmamız 0 hata anlayışını ön planda tutmaktadır. Ürün aksesuarları arasında bulunan contalar silikon özelliğine sahiptir. Hava soğuması ve Isınması hiçbir şekilde etkileme yapmaz.

Anahtar Kelimeler : Sürgülü cam balkon yorumları, istanbul ısıcamlı sürgülü cam balkon, sürgülü cam balkon fiyat hesaplama , sürgülü cam balkon temizliği