Teras Kapama

0

Teras Kapama

Binaların en üst kısmında bulunan teras alanlarının kullanımını fazlalaştırmak için teras kapama sistemleri yaptırabilirsiniz.

Yeni yapılan modern yapıların en üst kısmında yer alan teraslar, her mevsim rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Evin en geniş bölümleri arasında yer alan teraslar yeni nesil malzemeler ile kapatılarak yaz,kış demeden kullanmanıza olanak sağlıyor. Kışın ortaya çıkan kar ve su birikintileri boyaya ve zemine zarar vermektedir.Kapatma sistemleri sayesinde bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.İstenilen şekilde dekorasyon seçeneği sunan teras kapatma sistemleri günümüzün en çok rağbet gören ürünleri arasında bulunmaktadır. Uzmanlar cam balkon yenilikleri ve güvenilir referansları ile her alanda hizmet veren güvenilir firmalar arasında yer almaktadır. Ahşap veya farklı malzemelerden tasarlanan teraslar istenilen özelliklere göre raylı rente ve uzaktan kumanda ile gökyüzünü görebileceğiniz bir cam dekorasyonunun da yapılması ile daha keyifli bir hale gelecektir.

Soğuk havanın en çok barındığı teras alanlarında kapama sistemi ile enerji tasarrufu sağlayarak, kullanım alanlarınızı genişletmektedir. Şık ve çevresel faktörlerle uyumlu olan teras kapama sistemleri gelişen teknoloji ve kullanılan malzemeler ile uzun yıllar kullanım için özel olarak üretilmektedir.Teras kapatma sistemine karar veren müşterilerimize en uygun teras kapama sistemi mühendislerimiz tarafından grafik ortamında çizilerek sizlere sunulmaktadır. Tercihleriniz sonrası işinde uzman personelimiz sağlam ve kullanışlı teras kapama sistemlerini yapmaktadır. Teras üzerine yapılan modern şık teras kapama sistemleri ev ortamını teras alanlarında yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Teras Kapama Modelleri


Ahşap Teras Kapama Modelleri

Asılır ağaçlardan üretilen ahşap kapama sistemleri kış ortamlarında sıcak bir ortam yaratırken, yaz ortamlarında ise serin bir ortam yaratmaya yardımcı olur. Kalitesi ve sağlamlığı ile yerlerde kullanılan ahşap malzeme zaman içerisinde birden fazla alanda uygulanmaya başlanmıştır. Modern tasarımı ve şık görünümü ile her alanda tercih edilen ahşap malzemeler, uzun yıllar kullanım için idealdir. Üzerinde yer alan özel vernik sıcak ve soğuk havada koku yapmayarak kullanıcıların en iyi şekilde yararlanacakları bir ortam yaratmaya yardımcı olur.


FİYAT TEKLİFİ ALIN

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

İletiniz

There are no comments on this post yet.